Tilbakeblikk: Hurtigliga 2018

Under er høst- og vårsesongen for Hurtigliga 2018 samlet. Her kan dere se rundevinnere og antall deltakere. Ønsker dere å dykke ned i detaljer og evt. finne igjen egen prestasjon, kan dere trykke på hver runde i kolonne 1 for lenke til Turneringsservice:

Høst 2018

Runde Dato Rundevinner Deltakere
Runde 15 / 15  06.12  Anders Hobber  49
Runde 14 / 15  29.11  Elham Abdrlauf  42
Runde 13 / 15  22.11  Ludy Sousa  42
Runde 12 / 15  15.11  Espen Wasshaug  34
Runde 11 / 15  08.11  Lucas Ranaldi  44
Runde 10 / 15  01.11  Eirik Aarnes  49
Runde 09 / 15  25.10  Frode Lillevold  48
Runde 08 / 15  18.10  Bertil Svendsen  53
Runde 07 / 15  11.10  Kaloyan Kostadinov  46
Runde 06 / 15  04.10  Kaloyan Kostadinov  52
Runde 05 / 15  27.09  Anders Hobber  45
Runde 04 / 15  20.09  FM Johannes Haug  54
Runde 03 / 15  13.09  Ludy Sousa  52
Runde 02 / 15  06.09  Ludy Sousa  45
Runde 01 / 15  30.08  Andre Gjestemoen-Vonhirsch  52

Sammenlagtseiere høsten 2018 – best snitt av 10 tellende runder
Gruppe A (1900 – 2500): Bertil Svendsen
Gruppe B (1750 – 1899): Finn Egeland
Gruppe C (1600 – 1749): Vebjørn M. Leonhardsen
Gruppe D (1450 – 1599): Odd Ristesund
Gruppe E (1300 – 1449): Kristoffer Haugland
Gruppe F (0000-1299): Aksel Rogstad

Komplett sammenlagtliste: Sammenlagt høsten 2018

 

Vår 2018

Runde Dato Rundevinner Deltakere
Runde 15 / 15 18.05  Frode Lillevold 29
Runde 14 / 15 11.05  Johannes Haug 45
Runde 13 / 15 04.05  Kaloyan Kostadinov 54
Runde 12 / 15 27.04  Bertil Svendsen 46
Runde 11 / 15 20.04  Bertil Svendsen 48
Runde 10 / 15 06.04  Bertil Svendsen 59
Runde 09 / 15 30.03  Kaloyan Kostadinov 60
Runde 08 / 15 23.03  Bertil Svendsen 57
Runde 07 / 15 16.03  Kaloyan Kostadinov 59
Runde 06 / 15 09.03  Bertil Svendsen 63
Runde 05 / 15 02.03  Gudmund Stenersen 46
Runde 04  / 15 23.02  Frode Lillevold 60
Runde 03 / 15 16.02  Ludy Sousa 65
Runde 02 / 15 09.02  Bertil Svendsen 59
Runde 01 / 15 02.02  Alexander Pena 60

Sammenlagtseiere våren 2018 – best snitt av 10 tellende runder
Gruppe A (1900 – 2500): Bertil Svendsen
Gruppe B (1750 – 1899): Daniel Hagos
Gruppe C (1600 – 1749): Tomislav Marosevic
Gruppe D (1450 – 1599): Rune Justad
Gruppe E (1300 – 1449): Einar Nygaard
Gruppe F (0000-1299): Trygve Rytterager

Komplett sammenlagtliste: Våren 2018
Nyhetssak fra finalerunden

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.