Hurtigligaen sammenlagt våren 2018

Resultater: [Runde 1] [Runde 2] [Runde 3] [Runde 4] [Runde 5] [Runde 6] [Runde 7] [Runde 8] [Runde 9] [Runde 10] [Runde 11] [Runde 12] [Runde 13] [Runde 14] [Runde 15]

Gruppe A (1900+)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Alexander Pena11.533.832081594.543
Bertil Svendsen1133.672124-33.552.5
Kjell Børre Grebstad1033.332119-3142.53.5
Frode Lillevold9332000113.52.53
Elham Abdlrauf723.52114183.53.5
Finn Egeland732.331888-452.531.5
Øystein Andersen6.532.171931201.52.52.5
Ludy Sousa4.514.52196294.5
Georg Børresen2.512.52200-252.5
Gudmund Stenersen2122069-352

Gruppe B (1750 – 1899)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Daniel Hagos832.67182964233
Aidin Afsari732.331824322.531.5
Serif Music6.532.171811292.51.52.5
Sigurd Loe Grøver5.531.831821-2031.51
Vidar Andreassen4.531.51768-29220.5
Jakob Aavik2.521.251756-2720.5
Kristoffer Gressli2211768-451.50.5
Guttorm Andersen010178800

Gruppe C (1600 – 1749)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
John Olav Kroken10.533.5165228433.5
Halvor H. Hartvig9.533.17162820252.5
Rune Justad8.532.831661-23341.5
Milan Kutrovac832.671639-192.532.5
Oddbjørn Ørsnes832.671613-20323
Odd Ristesund5.531.831548-723.511
David Luangtep Vangen3.513.5168193.5
Henrik Gaudernack3131681-123
Oddbjørn Sjøgren313164323
Jonas Wang3131736393
Martin Trulssønn Johannessen2121625-252

Gruppe D (1450 – 1599)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Eirik Aarnes10.533.516186733.54
Vebjørn M Leonhardsen10.533.51591794.533
Erik Grindbakken93315931023.53.5
Tomislav Viktor Marosevic832.6715970233
Jonas Bernstein7.532.51556103.522
Adrian Sejersted7.523.7516273743.5
Vetle Danielsen732.331545172.51.53
Jan Hugo Eriksen732.331560-8223
Åsmund Eikill6.523.2516011133.5
Kjell M Haug522.515411523
Carl Fredrik Enevold531.671495-17221
Trond Munkejord4.522.25148322.52
Stig Slorafoss4221441-3513
Terje Nyheim321.51527-2821
Erlend Furnes212149952
Johannes Opsahl212149832
Eirik Jønsberg1111474-151
Nicholas Bergh0.510.51538-460.5

Gruppe E (1300 – 1449)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Daniel Kafkas11.533.8314384343.54
Andreas Aspeland10.533.5137250253.5
Gabriele Zippi1033.3314501033.53.5
Matti Brox1033.331344-6442
Harald Mottang9331417-23234
Karanjit Bhatti8.524.251401513.55
Pål Aadnekvam723.514371643
Abikash Amalan6.532.171360-6121.53
Jaran Olsen62313321233
Trygve Rytterager5.531.831269-892.521
Håvard Tveit Ihle4.514.5142304.5
Farzad Samsami4221442-122
Odd Arne Elstad431.331345-8022
Einar Erichsen4141431184
Bendik Johannessen3.521.7514371321.5
Peter Nordin313135003
Sefik Maksumic2.521.251375-462.50
Andreas Saxi Jensen2.512.51407-52.5
Trude Kumle2121348-102

Gruppe F (0 – 1299)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Feng Li8.532.8312684632.53
Zerezgi Bereket62313091924
Svein Th. Sivertsen6321216-5132
Håkon Gjersum522.512151532
Petter Stordahl3.531.171017601.52
Felipe Longe313122763
Borgar Vegge3131255243
Gudmund Skjeldal313120303
Trym Prestholm3131282263
Stig Atle Ravnås3131231313
Anders Helgerud2.512.51212122.5
Ida Landsverk2.521.251241-491.51
Petter Tørdal212120122
Knut Tyse212111522
Ketil Adolfsen2121285-62
Kjetil Steinberg2121204-142
Martin Einarsve212125002
Jwan Ali111895-51
Hans Erik Ekeberg1111176-51
Even Almåsbakk Johansen1111170-301
Kjell Arne Rekaa11190001

Runde 1, 1. februar 2018, 59 deltakere:

Gruppe 1: Alex Pena, 4,5 poeng
Ratingpremie 1: Kjell Børre Grebstad, 4 poeng
Ratingpremie 2: Serif Music, 2,5 poeng

Gruppe 2: Vebjørn M. Leonhardsen, 4,5 poeng
Ratingpremie 4: John Olav Kroken 4,0 poeng

Gruppe 3: Håvard Tveit Ihle, 4,5 poeng
Ratingpremie 6: Matti Brox, 4,0 poeng

Runde 2, 8. februar 2018:

Gruppe 1: Bertil Svendsen, 5 poeng
Ratingpremie 1: Alexander Pena, 4 poeng
Ratingpremie 2: Daniel Hagos, 3 poeng

Gruppe 2: Halvor Hartvig, 5 poeng
Ratingpremie 4: Erik Grindbakken, 3,5 poeng

Gruppe 3: Andreas Aspeland, 5 poeng
Ratingpremie 6: Håkon Gjersum, 3 poeng

Runde 3, 15. februar 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 4, 22. februar 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 5, 1. mars 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 6, 8. mars 2018 :

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 7, 15. mars 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 8, 22. mars 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 9, 5. april 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 10, 12. april 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 11, 19. april 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 12, 26. april 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 13, 3. mai 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:


Runde 14, 24. mai 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:


Runde 15, 31. mai 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6: