Hurtigligaen sammenlagt våren 2018

Resultater: [Runde 1] [Runde 2] [Runde 3] [Runde 4] [Runde 5] [Runde 6] [Runde 7] [Runde 8] [Runde 9] [Runde 10] [Runde 11] [Runde 12] [Runde 13] [Runde 14] [Runde 15]

Gruppe A (1900+)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Bertil Svendsen36942193274453.544.53.53.54
Finn Egeland301031940-30332.5423333.53
Frode Lillevold28.593.1719561334323442.5
Ludy Sousa24831989-7633442.532.52
Sigurd Loe Grøver21.582.691915-12.5233323.52.5
Kaloyan Kostadinov2163.5209916234.54.534
Elham Abdrlauf1844.521906644.54.55
Anders Hobber1334.3323162044.54.5
Axel Tunsjø7.523.751942353.54
Petter B Markussen732.331855-135304
Lucas Ranaldi3.513.52140163.5
Kjell Børre Grebstad3.513.5201073.5
Per Omtvedt3131963-33
Eivind Risting3132107-113
Johannes Haug3132303-213
Ward Altarbosh2.512.5223502.5

Gruppe B (1750 – 1899)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Daniel Hagos23.592.6118363222.5233333
Juan Carlos Rueda-Kjeldsen1672.291793531.532.5222
Sigurd Kittilsen62318132724
Jan Henrik Ytteborg3.513.5180303.5
Andreas Tenold3131773233
Guttorm Andersen2.512.51746-42.5
Raymond Vagle2.512.51852-452.5
Kjetil Ansgar Jakobsen212178402
Jakob Aavik1.511.51788-211.5

Gruppe C (1600 – 1749)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Serif Music25.592.83177858343331332.5
Tomislav Marosevic1782.13172454122.532.5222
Odd Ristesund15.591.721618-451.51.51.52.51.5122.51.5
Milan Kutrovac1572.141674552212332
John Olav Kroken12.571.79160551221.5123
Vidar Andreassen10521709-41.52.5222
Jonas Bernstein8.542.131625110.5323
Carles Bas-Coloma832.67166464323
Vebjørn M Leonhardsen7.532.517502132.52
Eirik Aarnes6.523.251762493.53
Thomas Ager Ryen531.671561-8421.51.5
Noah Haynes42216771022
Adrian Sejersted431.331643-81202
Carlos Barrientos2.521.251619-3020.5
Jørgen Smith Kristiansen2121508-1012
Lasse Midtstue2121636102

Gruppe D (1450 – 1599)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Oddbjørn Ørsnes33.593.72152552433.53354.53.54
Martin Trulssønn Johannessen25.583.191538-57215443.52.53.5
Daniel Kafkas2583.131473-2434433233
Eirik Jønsberg2263.6715415252.53.5434
Jan Hugo Eriksen21.573.07158701.5042455
Anders Helgerud21.563.5815112553.53334
Nicholas Bergh18.553.71517174433.54
Carl Fredrik Enevold16.553.31567902.54334
Kjell M Haug16.562.751415-64342.5223
Simen Eriksrud16.553.31541-232533.53
Rune Justad15.5101.551505-39142221101.51
Terje Nyheim1452.81407-572.52333.5
Kristoffer Haugland11.542.88151027442.51
Erling Engh1042.51448-23421.52.5
Einar Bredo Erichsen8.524.2514934053.5
Pål Aadnekvam8.532.831493-45233.5
Stig Slorafoss6231445-1433
Knut Rand522.51502-403.51.5
Trond Munkejord4.522.251457-412.52
Pål Sundby4221507-2522
Anders Jensen3.531.171537-4711.51
Erik Grytten3.513.51247-2883.5
Anders Ekeland2121532-542
Gaute Ljones212159302
Erik Grindbakken1111488-181

Gruppe E (1300 – 1449)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Henrik Bechstrøm24.583.0614341003332334.53
Farzad Samsami2072.861404-2342.54241.52
Leif Gulliksen15.562.581333-42422.532
Harald Mottang832.671402-14332
Kjell Iversen7.541.881300-9821.522
Adrian Becher723.513403634
Bendik Johannessen5.522.751391-1132.5
Torbjørn Øygard5.522.751456362.53
Gudmund Skjeldal4.522.251294-731.5
Daniel Hermundstad3.521.751338-501.52
Åsmund Gilsson313131503
Rune Bratfoss3131452203
Halvor Ekeland212130702
Trude Kumle212131402
Erik Eielsen2121407-312
Åsmund Skatvedt2121215122
Odd Sebastian Fischer11116613331

Gruppe F (0 – 1299)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Einar Nygaard2793143117623.532.532.5433.5
Trygve Rytterager23102.31279831.5421.5222.522.5
Kristoffer Heidar19.572.79133739332.523.532.5
Andrea Schneider19.582.4412676033232.5222
Svein Th. Sivertsen1691.781164023221.512.511
Ole Goethe1161.831190380.5231.513
Mira Goksøyr761.171122-39211.501.51
Eirik Svanes6.523.2512312933.5
Abikash Amalan531.671147-31221
Arne Skjærholt541.25949302102
Espen Myhrer4141292544
Aksel Rogstad4221225-1822
Pål Erik Lilleeide4221212-791.52.5
Marie Vatneødegård3.550.7886-18110.510
Miriam Lauvlund321.51103-4521
Håvard Lund3131305113
Ketil Adolfsen321.51224-4612
Alexander Kristensen321.51009-9121
Robin Kifle313121703
Linda Fagerli Sæthren2.521.25928720.5
Daniel Storrvik212118322
Even Søberg212124432
Claudio Perez2121084102
Christian Wold212120002
Victor Høvik2121205-42
Maximillian Holmen212110552
Sebastian Engesæth2121181-192
Anne Grete Nebell1.511.5119901.5
Sarunas Demidka1.511.51103-411.5
Aleksander Vognild Burkow1.511.511821081.5
Jonas Torvund1.511.5124001.5
Petter Viken1111088-321
Bjørn Petter Bjercke1111161611
Mike Corey1111080-201
Arnt Eriksen1111146-181
Jens Erling Risvann1111081-191
Morten M. Halvorsen1111154-251
Jacob Rønneberg1111031-191
Nabil Mahnin111885-151
Hogne Hide010100000
Otto Holmen0101076-240

Runde 1, 1. februar 2018, 59 deltakere:

Gruppe 1: Alex Pena, 4,5 poeng
Ratingpremie 1: Kjell Børre Grebstad, 4 poeng
Ratingpremie 2: Serif Music, 2,5 poeng

Gruppe 2: Vebjørn M. Leonhardsen, 4,5 poeng
Ratingpremie 4: John Olav Kroken 4,0 poeng

Gruppe 3: Håvard Tveit Ihle, 4,5 poeng
Ratingpremie 6: Matti Brox, 4,0 poeng

Runde 2, 8. februar 2018, 59 deltakere:

Gruppe 1: Bertil Svendsen, 5 poeng
Ratingpremie 1: Alexander Pena, 4 poeng
Ratingpremie 2: Daniel Hagos, 3 poeng

Gruppe 2: Halvor Hartvig, 5 poeng
Ratingpremie 4: Erik Grindbakken, 3,5 poeng

Gruppe 3: Andreas Aspeland, 5 poeng
Ratingpremie 6: Håkon Gjersum, 3 poeng

Runde 3, 15. februar 2018, 65 deltakere:

Gruppe 1: Ludy Sousa, 4,5 poeng
Ratingpremie 1: Elham Abdrlauf, 3,5 poeng
Ratingpremie 2: Daniel Hagos, 3,0 poeng

Gruppe 2: Haakon Wright, 4,5 poeng
Ratingpremie 4: Eirik Aarnes, 4,0 poeng

Gruppe 3: Karajin Bhatti, 5,0 poeng
Ratingpremie 6: Zarazgi Bereket, 4,0 poeng

Runde 4, 22. februar 2018, 60 deltakere:

Gruppe 1: Frode Lillevold, 4,0 poeng
Ratingpremie 1: Finn Egeland, 4,0 poeng
Ratingpremie 2: Sigurd Loe Grøver, 3,0 poeng

Gruppe 2: Tomislav Marosevic, 5,0 poeng
Ratingpremie 4: Nicholas Bergh, 3,0 poeng

Gruppe 3: Stig Slorafoss, 5,0 poeng
Ratingpremie 6: Zerezgi Bereket, 4,0 poeng
Ratingpremie 7:
Aria Senemar, 4,0 poeng

Runde 5, 1. mars 2018, 46 deltakere:

Gruppe 1: Gudmund Stenersen, 4,0 poeng
Ratingpremie 1: Kaloyan Kostadinov, 4,0 poeng
Ratingpremie 2: Finn Egeland, 3,5 poeng

Gruppe 2: Oddbjørn Ørsnes, 4,0 poeng
Ratingpremie 4: Vetle Danielsen, 4,0 poeng

Gruppe 3: Pål Aadnekvam, 5,0 poeng
Ratingpremie 6: Anders Helgerud, 3,0 poeng

Runde 6, 8. mars 2018 63 deltakere :

Gruppe 1: Bertil Svendsen, 4,0 poeng
Ratingpremie 1: Gudmund Stenersen, 4,0 poeng
Ratingpremie 2: Øystein Andersen, 3,5 poeng

Gruppe 2: Vetle Danielsen, 4,5 poeng
Ratingpremie 3/4: Carlos Barrientos, 4,0 poeng

Gruppe 3: Christian Omre, 4,5 poeng
Ratingpremie 6: Ida Landsverk, 4,0 poeng

Runde 7, 15. mars 2018, 59 deltakere:

Gruppe 1: Kaloyan Kostadinov, 4,5 poeng
Ratingpremie 1: Bertil Svendsen, 4,0 poeng
Ratingpremie 2: Tarjei J. Svensen, 3,5 poeng

Gruppe 2: Vetle Danielsen, 4,0 poeng
Ratingpremie 4: Carl Fredrik Enevold, 4,0 poeng

Gruppe 3: Leif Gulliksen, 4,0 poeng
Ratingpremie 6: Kjetil Steinberg, 3,0 poeng

Runde 8, 22. mars 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 9, 5. april 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 10, 12. april 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 11, 19. april 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 12, 26. april 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 13, 3. mai 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:


Runde 14, 24. mai 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:


Runde 15, 31. mai 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6: