Hurtigligaen sammenlagt våren 2018

Resultater: [Runde 1] [Runde 2] [Runde 3] [Runde 4] [Runde 5] [Runde 6] [Runde 7] [Runde 8] [Runde 9] [Runde 10] [Runde 11] [Runde 12] [Runde 13] [Runde 14] [Runde 15]

Gruppe A (1900+)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Anders Hobber8.524.2523121644.5
Bertil Svendsen82421912544
Finn Egeland62319992933
Frode Lillevold6231954-133
Sigurd Loe Grøver4.522.251905-112.52
Elham Abdrlauf4142142184
Lucas Ranaldi3.513.52140163.5
Johannes Haug3132303-213
Petter Markussen313199773
Ludy Sousa3132048-173
Martin Nilsen2.512.51942-222.5
Kaloyan Kostadinov2122056-272
David Lange2121905-152

Gruppe B (1750 – 1899)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Daniel Hagos4221801-3222
Juan Carlos Rueda-Kjeldsen3131812243
Andreas Tenold3131773233
Jakob Aavik1.511.51788-211.5

Gruppe C (1600 – 1749)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Serif Music723.517775734
Vebjørn M Leonhardsen5.522.7517461732.5
Milan Kutrovac4221628922
Carles Bas-Coloma3131632323
Tomislav Marosevic321.51654-1612
Odd Ristesund321.51654-91.51.5
Adrian Sejersted2121711-132
John Olav Kroken1111583-171
Jonas Bernstein0.510.51584-300.5

Gruppe D (1450 – 1599)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Nicholas Bergh82415303044
Oddbjørn Ørsnes723.51479643
Einar Erichsen5151484315
Anders Helgerud5151519335
Rune Justad522.51542-214
Erling Engh4141489184
Kristoffer Haugland4141504214
Knut Rand3.513.5154203.5
Kjell M Haug3131469-103
Martin Trulssønn Johannessen321.51549-4621
Daniel Kafkas3131486-113
Carl Fredrik Enevold2.512.51461-162.5
Terje Nyheim2.512.51438-262.5
Pål Aadnekvam2121498-402
Jan Hugo Eriksen1.511.51583-41.5

Gruppe E (1300 – 1449)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Henrik Bechstrøm62313632933
Farzad Samsami4141447204
Adrian Becher313130733
Bendik Johannessen3131395-73
Gudmund Skjeldal3131318173
Erik Eielsen2121407-312
Leif Gulliksen2121318-192
Kjell Iversen2121369-292

Gruppe F (0 – 1299)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Kristoffer Heidar62313202233
Andrea Schneider62312534633
Einar Nygaard5.522.7512792423.5
Svein Th. Sivertsen522.511902623
Trygve Rytterager4.522.251265-631.5
Aksel Rogstad4221225-1822
Espen Myhrer4141292544
Mira Goksøyr321.51146-1521
Claudio Perez2121084102
Even Søberg212124432
Daniel Storrvik212118322
Christian Wold212120002
Miriam Lauvlund2121130-182
Victor Høvik2121205-42
Sebastian Engesæth2121181-192
Sarunas Demidka1.511.51103-411.5
Aleksander Vognild Burkow1.511.511821081.5
Jacob Rønneberg1111031-191
Arnt Eriksen1111146-181
Marie Vatneødegård11190731
Bjørn Petter Bjercke1111161611
Ole Goethe0.510.51135-170.5
Hogne Hide010100000

Runde 1, 1. februar 2018, 59 deltakere:

Gruppe 1: Alex Pena, 4,5 poeng
Ratingpremie 1: Kjell Børre Grebstad, 4 poeng
Ratingpremie 2: Serif Music, 2,5 poeng

Gruppe 2: Vebjørn M. Leonhardsen, 4,5 poeng
Ratingpremie 4: John Olav Kroken 4,0 poeng

Gruppe 3: Håvard Tveit Ihle, 4,5 poeng
Ratingpremie 6: Matti Brox, 4,0 poeng

Runde 2, 8. februar 2018, 59 deltakere:

Gruppe 1: Bertil Svendsen, 5 poeng
Ratingpremie 1: Alexander Pena, 4 poeng
Ratingpremie 2: Daniel Hagos, 3 poeng

Gruppe 2: Halvor Hartvig, 5 poeng
Ratingpremie 4: Erik Grindbakken, 3,5 poeng

Gruppe 3: Andreas Aspeland, 5 poeng
Ratingpremie 6: Håkon Gjersum, 3 poeng

Runde 3, 15. februar 2018, 65 deltakere:

Gruppe 1: Ludy Sousa, 4,5 poeng
Ratingpremie 1: Elham Abdrlauf, 3,5 poeng
Ratingpremie 2: Daniel Hagos, 3,0 poeng

Gruppe 2: Haakon Wright, 4,5 poeng
Ratingpremie 4: Eirik Aarnes, 4,0 poeng

Gruppe 3: Karajin Bhatti, 5,0 poeng
Ratingpremie 6: Zarazgi Bereket, 4,0 poeng

Runde 4, 22. februar 2018, 60 deltakere:

Gruppe 1: Frode Lillevold, 4,0 poeng
Ratingpremie 1: Finn Egeland, 4,0 poeng
Ratingpremie 2: Sigurd Loe Grøver, 3,0 poeng

Gruppe 2: Tomislav Marosevic, 5,0 poeng
Ratingpremie 4: Nicholas Bergh, 3,0 poeng

Gruppe 3: Stig Slorafoss, 5,0 poeng
Ratingpremie 6: Zerezgi Bereket, 4,0 poeng
Ratingpremie 7:
Aria Senemar, 4,0 poeng

Runde 5, 1. mars 2018, 46 deltakere:

Gruppe 1: Gudmund Stenersen, 4,0 poeng
Ratingpremie 1: Kaloyan Kostadinov, 4,0 poeng
Ratingpremie 2: Finn Egeland, 3,5 poeng

Gruppe 2: Oddbjørn Ørsnes, 4,0 poeng
Ratingpremie 4: Vetle Danielsen, 4,0 poeng

Gruppe 3: Pål Aadnekvam, 5,0 poeng
Ratingpremie 6: Anders Helgerud, 3,0 poeng

Runde 6, 8. mars 2018 63 deltakere :

Gruppe 1: Bertil Svendsen, 4,0 poeng
Ratingpremie 1: Gudmund Stenersen, 4,0 poeng
Ratingpremie 2: Øystein Andersen, 3,5 poeng

Gruppe 2: Vetle Danielsen, 4,5 poeng
Ratingpremie 3/4: Carlos Barrientos, 4,0 poeng

Gruppe 3: Christian Omre, 4,5 poeng
Ratingpremie 6: Ida Landsverk, 4,0 poeng

Runde 7, 15. mars 2018, 59 deltakere:

Gruppe 1: Kaloyan Kostadinov, 4,5 poeng
Ratingpremie 1: Bertil Svendsen, 4,0 poeng
Ratingpremie 2: Tarjei J. Svensen, 3,5 poeng

Gruppe 2: Vetle Danielsen, 4,0 poeng
Ratingpremie 4: Carl Fredrik Enevold, 4,0 poeng

Gruppe 3: Leif Gulliksen, 4,0 poeng
Ratingpremie 6: Kjetil Steinberg, 3,0 poeng

Runde 8, 22. mars 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 9, 5. april 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 10, 12. april 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 11, 19. april 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 12, 26. april 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:

Runde 13, 3. mai 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:


Runde 14, 24. mai 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6:


Runde 15, 31. mai 2018:

Gruppe 1:
Ratingpremie 1:
Ratingpremie 2:

Gruppe 2:
Ratingpremie 4:

Gruppe 3:
Ratingpremie 6: