Hurtigligaen sammenlagt høsten 2017

Resultater: [Runde 1] [Runde 2] [Runde 3] [Runde 4] [Runde 5] [Runde 6] [Runde 7] [Runde 8] [Runde 9] [Runde 10] [Runde 11] [Runde 12] [Runde 13] [Runde 14] [Runde 15]

Gruppe A (1900+)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Bertil Svendsen14.543.632116-133.53.543.5
Ludy Sousa1443.52126-144334
Kjell Børre Grebstad1343.252076-193433
Finn Egeland12431928-53333
Frode Lillevold11.542.881969733.52.52.5
Alexander Pena11.542.881986-801.5244
Elham Abdlrauf1133.6720883034.53.5
Johannes Haug9.524.7523202054.5
Per Omtvedt933195513234
Mats Persson8.524.2522391144.5
Roar Elseth723.52174103.53.5
Brede Kvisvik5152222265
Anders Hobber414229704
Milton Pantzar414227244
Aleksander Lindbøl414206204
Lucas Ranaldi414205384
Francisco Gonzales3.513.52189-53.5
Alf R. Andersen3.513.52162-13.5
Peter Marx3.513.5195803.5
Petter Markussen3.513.5204403.5
Georg Børresen0102225-38

Gruppe B (1750 – 1899)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Juan Carlos Rueda-Kjeldsen11.542.881854213.532.52.5
Daniel Hagos10.542.631837-4522.533
Vidar Andreassen8421766-2712.51.53
Geir Gjermstad5.531.831780-761.522
Kristoffer Gressli4.522.25178122.52
Runar Mathisen4.522.251791-22.52
Aidin Afsari4221767-222
Elias Hulleberg Sidali4221835-3822
Bjørn Revil313188623
Guttorm Andersen3131812183
Mattis Mikelsen3131897113
Sigurd Loe Grøver3131847313
Tarjei J. Svensen3131906103
Isak Storme2.512.5177102.5
Christian Poppe2121761-22

Gruppe C (1600 – 1749)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Jonas Bernstein8.542.131576-252.5222
Rune Justad8421673-202222
John Olav Kroken741.7516111011.51.53
Oddbjørn Ørsnes741.751664321222
Serif Music6.532.1717661832.51
Carlos Barrientos6.532.17164645222.5
Odd Ristesund6.541.631656-322.511
Morten Rolstad522.516373632
Jan Hugo Eriksen4221662-831
Lasse Midtstue4221598-322
Milan Kutrovac3.521.751727721.5
Tomislav Viktor Marosevic3311591-5121
Anders Jensen3131642263
Kjell M Haug2.521.251549-582.5
Terje Nyheim2211585-172
Oddbjørn Sjøgren1111634-241
Thomas Ryen1111599-151
Henrik Gaudernack01016930
Trond Jacobsen0101571-29

Gruppe D (1450 – 1599)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Carl Fredrik Enevold1443.51498313353
Erik Grindbakken13.543.381527383343.5
Alex Borch1334.33164191553
Preben Brynemo1343.251494-303433
Nicholas Bergh1133.6714912042.54.5
Leif Gulliksen10.533.51474174.524
Trond Munkejord9.533.17149592.534
Erlend Furnes8.532.831478-272.533
Åsmund Eikill723.51565-943
Stig Slorafoss5.522.751498-2732.5
Trygve Rytterager522.51435-2923
Vebjørn M Leonhardsen4141522204
David Luangtep Vangen3.521.751607171.52
Johannes Opsahl2121466-262
Louis Khoo-Thwe111151901

Gruppe E (1300 – 1449)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Daniel Kafkas13.543.381428814333.5
Vetle Danielsen10.542.631402-2433.522
Eirik Jønsberg10.533.5147145343.5
Farzad Samsami1033.331418372.53.54
Kristoffer Heidar9.533.171396213.53.52.5
Sefik Maksumic9.533.1713994823.54
Bendik Johannessen933140913.53.52
Einar Erichsen62313982724
Erling Støre6231413-133
Harald Mottang5.522.751419-73.52
Vegard Hvidsten5.522.751405-122.53
Andreas Aspeland522.51314732
Tormod Flesjø4221327122
Trude Kumle4221312-2931
Jon Even Rosengren313131953
Gaute Andersen313139353
Gabriele Zippi313142433
Anders Viken313133003
Bendik Mjaaland2.512.51383-172.5
Jul Fredrik Kaltenborn2121360-322
Svein Erik Ruud2121343-112

Gruppe F (0 – 1299)

NavnTotaltRunderSnittRating+ / -123456789101112131415
Jaran Olsen9.533.17133155342.5
Svein Th. Sivertsen7.541.88127851222.5
Felipe Longe62312495933
Håvard Lillevik632122021222
Feng Li522.512122523
Erik Shetelig42211841822
Ida Landsverk4221231-2022
Marie Vatneødegård3319233111
Hege Ramson3311123-52111
Andre Drage2.512.5126902.5
Ketil Adolfsen2.512.5129132.5
Jørgen Larsen212117202
Tone Helen Brodal2121031-22
Silas Bakke212118112
Tommy Rostad212115002
Jon Ole Flø212118202
Andrea Schneider2211146-4111
Kjartan Gullikstad212128212
Knut Tyse212115202
Guru Wanvik2211027-3211
Daniel Stoorvik212116412
Borgar Vegge2121270-92
Jostein Riiser Kristiansen212118442
Petter Samuelsen1.511.5116701.5
Mansor Davlajev111110001
Petter Viken111112001
Hans Jakob Roberg111113301
Nils Røhne111105911
Petter Stordahl1111003-101
Arnt Eriksen1111137-231
Espen Aaseth1111246-291
Elisabeth Lindsay1111074-81
Arne Skjærholt11190001
Shahrukh Kavousi01010500

 

Runde 1, 31. august, 78 deltakere:

Gruppe A: Johannes Haug, 5,0 poeng
Ratinggruppe 1: Mats Persson, 4,0 poeng
Ratinggruppe 2: Aleksander Lindbøl, 4,0 poeng
Ratinggruppe 3: Juan Carlos Rueda-Kjeldsen, 3,5 poeng
Ratinggruppe 4: Morten Rolstad, 3,0 poeng

Gruppe B: Alex Borch, 5,0 poeng
Ratinggruppe 5: Leif Gulliksen, 4,5 poeng
Ratinggruppe 6: Daniel Kafkas, 4,0 poeng
(Ratinggruppe 7: Borch)
Ratinggruppe 8: Tormod Flesjø, 2,0 poeng

Stjernetrekket: Frode Lillevold

Runde 2, 7. september, 65 deltakere:

Gruppe A: Brede Kvisvik, 5.0 poeng
Ratinggruppe 1: Anders Hobber, 4,0 poeng
Ratinggruppe 2: Peter Marx, 3,5 poeng
Ratinggruppe 3:Anders Jensen, 3,0 poeng

Gruppe B: Alex Borch, 5,0 poeng
Ratinggruppe 5: Vetle Danielsen, 3,5 poeng
Ratinggruppe 6: Jaran Olsen, 3,0 poeng

Stjernetrekket: Jonas Bernstein

Runde 3, 14. september, 55 deltakere:

Gruppe A: Mats Persson, 4.5 poeng
Ratinggruppe 1:
Elham Abdrlauf, 4,5 poeng
Ratinggruppe 2:
Alex Borch, 3 poeng

Gruppe B: Carl Fredrik Enevold, 5,0 poeng
Ratinggruppe 4:
Jaran Olsen, 4,0 poeng
Ratinggruppe 5:
Feng Li, 3,0 poeng

Stjernetrekket: Trond Munkejord

Runde 4, 21. september, XX deltakere:

Gruppe A: Johannes Haug, 4,5 poeng
Ratinggruppe 1:
Ludy Sousa, 4,0 poeng
Ratinggruppe 2:
Sigurd Loe Grøver, 3,0 poeng
Ratinggruppe 3:
John Olav Kroken, 3,0 poeng

Gruppe B: Nicholas Berg, 4,5 poeng
Ratinggruppe 5:
Sefik Maksumic, 4,0 poeng
Ratinggruppe 6:
Ketil Adolfsen, 2,5 poeng

Stjernetrekket: Tomislav Marosevic

Runde 5, 28. september, XX deltakere:

Gruppe A:
Gruppe B:

Runde 6, 5. oktober, XX deltakere (høstferie):

Gruppe A:
Gruppe B:

Runde 7, 12. oktober, XX deltakere:

Gruppe A:
Gruppe B:

Runde 8, 19. oktober, XX deltakere:

Gruppe A:
Gruppe B:

Runde 9, 26. oktober, XX deltakere:

Gruppe A:
Gruppe B:

Runde 10, 2. november, XX deltakere:

Gruppe A:
Gruppe B:

Runde 11, 9. november, XX deltakere:

Gruppe A:
Gruppe B:

Runde 12, 16. november, XX deltakere:

Gruppe A:
Gruppe B:

Runde 13, 23. november, XX deltakere:

Gruppe A:
Gruppe B:

Runde 14, 30. november, XX deltakere:

Gruppe A:
Gruppe B:

Runde 15, 7. desember, XX deltakere:

Gruppe A:
Gruppe B: