Tilbakeblikk: Lynlørdag 2019

Under ligger lynlørdager som er lagt inn i Turneringsservice 2019. Klikk på dato i kolonne 1 for å se komplett resultatliste. I kolonne 2 og 3 er gruppevinnere i de øverste gruppene, og du kan se totalt antall deltakere i siste kolonne!

Lynlørdag spilles hver helg på vår- og høstsesongen fra kl 15:00 – ca kl 18:30, med mindre det er andre spesielle arrangementer.  Det deles opp i 2 grupper ved 20 deltakere, 3 grupper med 33 eller flere deltakere og 4 grupper med flere enn 44 deltakere. Betenkningstid 3 minutter + 2 sekunder ekstra per trekk.

 

Lynlørdag Vinner gruppe 1 Vinner gruppe 2 Deltakere
 28.12.19  Axel Tunsjø  Terje Nyheim 16
 21.12.19  Bertil Svendsen  Bernt Fossestøl 27
 14.12.19  Lars Even Andersen  Per Nygård 37
 07.12.19  Kjell Børre Grebstad  Sten-Ove Antonsen 39
 30.11.19  Lars Even Andersen  Bartosz Machaj 38
 23.11.19  Bertil Svendsen  Serif Music 50
 16.11.19  Lars Even Andersen  Carlos Barrientos 34
 09.11.19  Francisco Gonzales  Pål Aadnekvam 42
 02.11.19  Anton Jørgensson  Anders Helgerud 35
 26.10.19  Bertil Svendsen  Guttorm Andersen 46
 19.10.19  Bertil Svendsen  Amadeus Hestvik Evenshaug 40
 12.10.19  Finn Egeland  Rune Justad 35
 05.10.19  Bertil Svendsen  Daniel Hagos 44
 28.09.19  Bertil Svendsen  Rune Justad 35
 21.09.19  Francisco Gonzales  Serif Music 35
 14.09.19  Ludy Sousa  Per Nygård & Simen Eriksrud 37
 07.09.19  Bertil Svendsen  Kristoffer Haugland 35
 31.08.19  Bertil Svendsen  Einar Nygaard 30
 24.08.19  Elham Abdrlauf  Håvard Haug 43
 17.08.19  Bertil Svendsen  Per Nygård 30
 10.08.19  Anders Hobber  Bjørn Idar Tvete 44
 03.08.19  Bertil Svendsen  Per Nygård 33
 27.07.19  Elham Abdrlauf  Trond Jacobsen 20
 20.07.19  Axel Tunsjø  Daniel Hagos 39
 13.07.19  Frode Lillevold  Odd Ristesund 24
 06.07.19  Jon Machlik  Kristoffer Haugland 28
 29.06.19  Helge Nordahl  Sergei Cepti 39
 22.06.19  Sigurd Loe Grøver  John Olav Kroken 35
 15.06.19  Lars Dalsegg  Carlos Barrientos 37
 08.06.19  FM Isak Storme  Einar Nygaard 27
 01.06.19  Kaloyan Kostadinov  Trond Jacobsen 26
 25.05.19  Daniel Kovachev  Rijad Duprovac 39
 18.05.19  Elham Abdrlauf  Odd Ristesund 37
 11.05.19  Francisco Gonzales  Vetle Danielsen 33
 04.05.19  Bertil Svendsen  Christoph Anderl 40
 27.04.19  Elham Abdrlauf  Vetle Danielsen 49
 20.04.19  Bertil Svendsen  Vegard Ramstad 19
 13.04.19  Daniel Hagos  Martin T. Johannessen 33
 06.04.19  Frode Lillevold  Odd Ristesund 33
 30.03.19  Bertil Svendsen  Morten Rolstad 43
 23.03.19  Lars Even Andersen  Kim Roger Hansen Westrum 42
 16.03.19  Helge Nordahl  Odd Ristesund 39
 09.03.19  Carl Aarnes  Dag Gundersen 34
 02.03.19  Anders Hobber  Odd Ristesund 45
 23.02.19  Lars Even Andersen  Vetle Danielsen 47
 16.02.19  Elham Abdrlauf  Jakob Aavik 50
 09.02.19  Vebjørn Leonhardsen  Eivind Grundt Kreken 39
 02.02.19  Anders Hobber  Sigurd Kittilsen 51
 26.01.19  Elham Abdrlauf  Sigurd Kittilsen 36
 19.01.19  Bertil Svendsen  Bjørn Idar Tvete 48
 12.01.19  Bertil Svendsen  Per Nygård 49
 05.01.19  Bertil Svendsen  Rune Justad 42

Etter de offisielle turneringen spilles det gjerne uformelle lynsjakk-turneringer utover kvelden. Hvordan det endte på disse lørdagskveldene kan kun baseres på løse rykter og uhemmet skryt; altså ikke noe som egner seg på trykk.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.